Підсумки Кубка світу зі спортивних єдиноборств серед університетів

У Туреччині завершився Кубок світу зі спортивних єдиноборств серед університетів, Самсун 2022 року.
У турнірі, організованому Університетом Ондокуз Майіс взяли участь 1100 спортсменів із 56 країн. Змагалися у шести видах єдиноборств – бокс, карате, ушу, самбо, реслінг, і звичайно тайський бокс.
Українська федерація тайського боксу відправила до турецького Самсуна команду студентів, що складається з 9 бійців, 3 дівчини та 6 чоловіків.

Наші бійці муайтай виступили дуже гідно і повернулися додому з великою колекцією медалей - 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові.
Отже, чемпіонами Кубка світу стали:
Єрьоменко Владислав 71 кг
Єфіменко Олександр 75 кг
Гамарпко Тетяна 63,5 кг

Срібні призери Кубка світу:
Струченків Артур 81 кг
Григор'єв Владислав 75 ​​кг

Бронзові призери Кубка світу:
Сердюк Михайло 54 кг
Берко Марія 54 кг.

На жаль, Ганієва Софія та Латушко Андрій залишилися без нагород цього свята спорту, хоч і вони зробили свій внесок у підсумковий результат.

За підсумками змагань, у розділі Муайтай місця розподілилися так Туреччина, Україна, Таїланд.

У загальному командному заліку, серед усіх видів єдиноборств, збірна України зайняла гідне друге місце, пропустивши вперед лише господарів змагань – турецьку команду.

Вітаємо наших спортсменів із чудовим виступом на світовій арені!

 

       

 tafisa   pas 

Це цікаво

  • Історія української федерації +

    У 1990 році, завдяки зусиллям представників Одеського об'єднання східних єдиноборств, був встановлений контакт з Європейською асоціацією Муей Тай. Протягом першої Read More
  • Історія таїландського боксу +

    На жаль, історія виникнення таїландського боксу Муей Тай досі залишається неясною. Таїландські історичні записи назавжди втрачені в 1764 році, коли Read More
  • Занимайтесь Муайтай +

    И Вы получите возможность: Сбросить лишний вес, тренировать свое тело, сделать его красивым, крепким, гибким, выносливым; Иметь молниеносную реакцию, быстро Read More
  • 1

Архив

Сайт нашої федерації, зразка 2005 року, сумлінно відслужив 10 років.
Він своє завдання виконав і "вийшов на заслужений відпочинок". Але вся інформація, которя зберігалася на ньому, залишається доступною.
Тому, якщо у Вас виникне потреба звернутися до старих сторінок, заходите і читайте.