Сьогодні команда України з боксу Таїланду билася за золоті медалі.
І тепер можна з упевненістю сказати, що билася дуже гідно.

Анастасія Кулініч виграла у Реган Говінг із Канади.
Настя Чемпіон Всесвітніх Ігор! Вітаємо!

Владислав Микитась зібрався з силами та здолав Саїфа Закзука. Влад посів третє місце та був нагороджений бронзовою медаллю.

Ігор Любченко у тяжкому бою здолав тайця Вірасака Тхарахаїда. Ігор завоював золоту медаль! Вітаємо!

Олександр Єфименко провів жорсткий фінал із тайцем - Тханет Титуторном. Виграти поки що не вийшло. Але, це поки що ... Олександр срібло Ігор, для дебютанта відмінний результат! Вітаємо!

Фінал Олега Приймачова з американцем Матеу Бакером завершував програму змагань у розділі тайський бокс.
Олег із самого початку бою захопив ініціативу та впевнено переміг. Олег Приймачов має золоту медаль Всесвітніх Ігор 2022. Вітаємо Чемпіона! До речі, медаль Олегу вручав Сергій Назарович Бубка – Президент НОК України.

Можна підбити підсумки виступу на Всесвітніх Іграх 2022 збірної України з таїландського боксу. Усі п'ять наших бійців повертаються додому із медалями.

У скарбничці команди 3 золоті, одна срібна та одна бронзова медалі.
Дуже гідний виступ!

У розділі тайський бокс Україна посіла перше командне місце!
У загальному медальному заліку Всесвітніх Ігор Україна вперше піднялася на почесне 3-е місце!!!
Оглушливий успіх усіх українських спортсменів!

Дякуємо спортсменам і тренерам за чудовий виступ, а нашим вболівальникам за гарячу підтримку!